Yüzlerce kişilik bir kongreyi Doğu Karadeniz de nasıl mı ağırlayacaksınız? nerede mi kongre yapacaksınız? gezdirecek, yedirecek , eğlendireceksiniz? Bunlar bir kongrenin en zor işleri olduğu gibi olmazsa olmazlarıdır.
Procate Açılış Tanıtım Organizasyon profesyonel ekibiyle Karadeniz deki bir kolunuz olmak için tüm çalışmalarını tamamlamış sizleri bekliyor.
Kongrenizi, seminerinizi yapabileceğiniz tüm mekanları bir rapor halinde sunan anlaşmalı konaklama, yeme-içme ve eğlence merkezlerini ayrıntılarıyla bildiren faaliyetlerimiz ve bugüne kadar yaptığımız referanslarla kalitemizi ortaya koyuyoruz.

Procate bu bölgedeki çok önemli bir eksikliği giderebilmek için araştırmalar yapmış Bu konuda tüm personelini uzmanlaştırarak çok kaliteli işler gerçekleştirmiştir.
Soğuk-sıcak içecek, kalem, notluk, promosyon cinevizyon - barkovizyon, ses sistemi, yerel ve ulusal basın irtibatı, karşılama heyeti, ulaşım, fotoğraf - kamera güvenlik - bariyer, bayrak - afiş - flama, cafe break, Hosting, kongre planının oluşturulması, tepegöz - slayt spiker, jenaratör, folklor ekibi, hediye-çiçek- promosyon halı - yolluk, süsleme - dekorasyon, havai fişek

                               
trabzon organizasyon - kongre ve seminer - kokteyl - fuar ekip ve ekipman - host - hostes - süsleme